info(at)istanbulclues.com

Mutlaka İzlenmesi Gereken En Mükemmel Yabancı Diziler

Yıllar önce Lost ve Prison Break gibi yapımlarla hayatımıza giren yabancı diziler, günlük hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olup çıktılar.

Son dönemlerde Game of Thrones, True Detective, Homeland, Breking Bad gibi oldukça kaliteli yapımlar üst üste yayınlandı ve herkes kendi seyir zevkine uygun bir diziye kavuştu.

Polisiye, gerilim, korku, bilim-kurgu, tarih alanlarında birbirinden güzel diziler var ve bazen insan hangisini izleyeceğine karar vermekte bile zorlanıyor.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En Güzel Diziler Listesi

Gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizilerin harmanlandığı, kısa özetler ve fotoğraflar ile süslü bir dizi önerisi yazısına ihtiyaç duyarsanız, size aşağıda linkini bulabileceğiniz blog yazısını tavsiye ederim.

En İyi Yabancı Dizi Önerileri 2017

Linkini verdiğim bu liste içerisinde elbette halihazırda izlemiş olduğunuz diziler olacaktır. Yine de bu uzun listeden izlenmeye değer bazı diziler bulacağınıza eminim. Özetleri okuyup kendinize uygun bir diziyi seçebilirsiniz. Ayrıca, izlemiş olduğunuz dizileri başka birinin gözünden okumak da bazen keyifli olabilir. Başka bir bakış açısından, sizin kaçırdığınız bazı nüanslara denk gelebilir ve gülümseyebilirsiniz. Bu benim başıma oldukça sık geldiği için not etmek istedim.

İyi seyirler dilerim.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En Mükemmel Yabancı Diziler was last modified: June 12th, 2017 by Serhat Engül

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three + 12 =