info(at)istanbulclues.com

Yabancı Dizi Olarak Ne İzlemeli?

Yerli TV kanallarındaki sakız gibi uzayan Türk dizilerinden sıkılanlara, bölüm başına 40 dakika ila 1 saat arasındaki yabancı diziler ilaç gibi geliyor.

Yıllar önce Lost, Prison Break gibi popüler diziler ile hayatımıza giren yabancı dizi fenomeni; Game Of Thrones, Breaking Bad gibi muhteşem yapımlar ile gittikçe vazgeçilmez bir şey oldu.

Oldukça profesyonel olarak tasarlanan, süresi izleyiciyi sıkmayacak ölçüde tutulan ve cast açısından oldukça güçlü olan yabancı diziler bizi ekrana kilitliyor. Önceden yayınlanmış güzel bir dizi bulunca, bir seferde tüm sezonu izlediğimiz bile olabiliyor.

Yabancı Dizi Olarak Ne İzleyelim?

Hangi yabancı dizileri seyretsem? diye düşünüyorsanız ve tavsiye niteliğinde kaynaklar arıyorsanız, internet üzerinde son dönemlerde harika blog yazıları yayınlanıyor.

Bu yazılardan birinin linkini sizlerle paylaşmak isterim. Gelmiş geçmiş en kaliteli yabancı dizilerin harmanlandığı şu iki yazıyı okumanızı tavsiye ederim. İçerisinden mutlaka izleyecek yeni bir dizi çıkacaktır:

Hollywood Dizileri:

En İyi Yabancı Dizi Önerileri Blog Yazısı

Güney Kore Dizileri:

En iyi Güney Kore Dizileri Listesi

Bu kısa öneri yazısının Yabancı Dizi Olarak Ne İzlesem diye içinden geçirenlere bir cevap olacağını umuyorum. İyi seyirler dilerim.

Yabancı Dizi Olarak Ne İzlemeli? was last modified: November 22nd, 2017 by Serhat Engül

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 13 =