info(at)istanbulclues.com

İstanbul Özel Rehberli Turlar

İstanbul’un turizm hacminin büyümesi ve yabancı menşeli şirketlerin çoğalmasıyla, İstanbul’a iş vesilesiyle gelen yabancı ziyaretçi sayısında büyük bir artış olmuştur. Ülkemizi kongre veya toplantı amaçlı, bir gece konaklamalı ziyaret eden birçok yabancı misafir vardır.

Profesyonel Tur Rehberi İhtiyacı

Bazen beraber çalıştıkları şirketlerin İstanbul’daki yöneticilerinin jestiyle, bazen de kendi keşfetme meraklarından dolayı İngilizce lisanında profesyonel tur rehberi ihtiyacı doğmaktadır. Bugüne kadar turuna çıktığım bazı kurumsal şirketler ve seyahat acenteleri beni bulana kadar çok uğraştıklarını, internette “Özel Tur Rehberi” araştırması yaptıklarında tatmin edici bir sonuca ve direkt bir iletişim adresine ulaşamadıklarını belirtmişlerdi.

Özel Tur Rehberi İletişim Adresi

İstanbul’da Özel Rehberli Turlar için https://istanbulturistrehberi.net/ sitesini ziyaret ederek, İstanbul Rehberler Odası’na bağlı profesyonel bir tur rehberi ile iletişime geçebilirsiniz. Oldukça basit bir prensiple hazırlanmış olan bu internet sitesinde, öz geçmiş ve referans bilgilerinin yanısıra, iletişim amaçlı e-posta ve telefon numarası da bulunabilir.

İstanbul Özel Tur Rehberi

İstanbul’da Kokartlı Rehber İle Gezmek

İstanbul’da özel tur rehberi ile gezmenin, misafirlere ne tarz avantajlar sağlayacağını anlattığım İstanbul’da Profesyonel Rehber İle Gezmek isimli blog makalesi de ilginizi çekebilir.

İstanbul Özel Rehberli Turlar was last modified: July 16th, 2017 by Serhat Engül

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + seven =