Vizyona Girecek En Yeni Yabancı Filmler 2018 Sezonu

Yabancı Film Önerileri: En İyi Filmler 2018

2018 yılında vizyona girecek olan filmler arasından seçme bir öneri listesi. Hem yeni sezonda çıkacak yeni filmleri merak edenler, hem de hangi filmi izleyeceğine karar veremeyenler için ilaç gibi gelecek bir film listesi. Elbette kısa konu özetleri ve imdb puanları ile birlikte…

Vizyona Girecek Yabancı Filmler 2018

Filmler vizyona girdikçe ve puanlandıkça Imdb puanları ve yorumlar güncellenecektir.

 • Avengers: Infinity War (Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı)

İlk film ile büyük bir beğeni kazanan ve ciddi bir gişe geliri elde eden Yenilmezler’in, 2018 yılının Nisan ayında seyirci ile buluşması bekleniyor. Marvel‘in süper kahramanlarının tam kadro yer alacağı bu film ile ilgili henüz bir resim veya haber sızmış değil.

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Filmi Adeta Süper Kahramanlar Karması

Yabancı Film Önerileri: En İyi Filmler 2018
Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı
 • Deadpool 2

Deadpool ilk filmi ile süper kahraman filmleri arasında kendine üst sıralarda yer bulmuştu. (Imdb Puanı 8.0) Deadpool‘un kendine has esprili tarzı ve filmdeki aksiyon sahnelerinin kalitesi izleyenlerden tam puan alınca, devamının çekilmesine karar verildi.

Deadpool 2 Kendine Has Bir Espri Anlayışı Olan Aksiyon Filmi

Deadpool 2
 • Han Solo: A Star Wars Story

Han Solo ve Chewbacca‘nın direnişe katılmadan önceki hayatlarını konu alan bir film. Game of Thrones dizi ile dünya çapında bir şöhrete kavuşan Emilia Clark (Daenerys Targaryen) da bu projede yer alıyor.

Han Solo Yıldız Savaşları Fanlarının Bayılacağı Bir Fantastik Film

Han Solo: A Star Wars Story
 • Ant-Man and the Wasp

Scott Lang bir süper kahraman olmak ile baba olmak arasında müthiş bir denge kurmuştur. Tam da bu sırada Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym, onu yeni bir görev için ikna ederler. Scott Lang’in gizli kimliği olan süper kahraman Ant-Man (Karınca Adam) ve The Wasp (Eşek Arısı) yan yana savaşarak, geçmişlerindeki gizemleri ortaya çıkaracaklardır.

Ant-Man & The Wasp Yeni Sezonun En İyi Fantastik Aksiyon Filmlerinden

Ant-Man and the Wasp
 • Black Panther (Kara Panter)

T’Challa babası Kral Wakanda‘nın ölümünden sonra, ülkesine babasının tahtının yasal varisi olarak döner. Tahtına çıkmak üzere olduğu ülke, Afrika‘da diğer ülkelerin yoksulluğundan soyutlanmış; teknolojik açıdan çok ileri bir medeniyettir.

Kara Panter Fantastik Temalı Bir Bilim Kurgu – Aksiyon Filmi

Black Panther
 • Ready Player One

Oasis adında sanal bir dünyanın tasarımcısı, öldüğünde sanal aleminin içine bir Paskalya Yumurtası gizler. Bu sanal oyunun içindeki tüm engelleri aşıp, bu sürpriz yumurtayı bulan kişi, tüm servetini elde edecektir. Wade Watts adında bir genç, bu servete giden ilk ipucunu bulur ve yumurtayı bulmak için amansız bir mücadeleye girişir. Film Steven Spielberg tarafından yönetilen, oldukça iddialı bir yapım.

Ready Player One Özgün Bir Senaryoya Sahip Sci-Fi Filmi

Ready Player One
 • Aquaman 2018

Arthur Curry denizlerin hâkimi ve denizaltı krallığı olan Atlantis’in tahtının varisidir. Bu yolda kahraman olmak için, halkını doğru yönlendirmesi gerekmektedir. Filmde yine Game of Thrones karakterlerinden Jason Momoa‘yı (Khal Drogo) başrolde görüyoruz. Nicole Kidman, Amber Heard gibi Hollywood’un önde gelen aktrisleri de rol alıyorlar.

Aquaman Muhteşem Bir Oyuncu Kadrosuna Sahip Fantastik Film

Aquaman 2018
 • Predator IV 2018 (Yırtıcı 4)

Aksiyon ve Bilim-Kurgu tarzlarını harmanlayan bir film olan Predator, 4. film ile 2018’de geri dönüyor. Aksiyon sahneleri seyirciyi oldukça heyecanlandıracak bir film.

Predator 80’li Yıllardan Beri Kurgulanan Bir Yırtıcı Yaratık

Predator 2018
 • Jurassic World 2: Fallen Kingdom

Jurassic World 2 gösterime girmesi yakın Bilim-Kurgu, Aksiyon filmi. Jurassic World 2, 2015’de çekilen Jurassic World I (Imdb Puanı 7.0) filminin bir devamı… Geçmişten süregelen Jurassic Park film serisinin ise 5. filmi olacak.

Jurassic World Filmleri, Jurassic Park Serisine Yeni Bir Yorum Getirdi

Jurassic World 2: Fallen Kingdom
 • The Incredibles II (İnanılmaz Aile 2)

Ünlü aktör Brad Pitt tarafından yazılan ve yönetilen The Incredibles (İnanılmaz Aile) ilk film ile Imdb sinema sitesinde 520.000 kişi tarafından oylanmış ve 8.0 puan ortalaması yakalayarak müthiş bir başarı kazanmıştı. Serinin devam filminin 2018‘in ilk aylarında gösterime girmesi bekleniyor.

The Incredibles Filmini Samuel L. Jackson Gibi Yıldızlar Seslendirecek

The Incredibles 2
 • Pacific Rim II (Pasifik Savaşı 2)

Korkunç deniz yaratıkları ile insanların arasındaki savaşı konu eden Fantastik Aksiyon filmi Pacific Rim (Pasifik Savaşı) filmi müthiş bir ilgi görmüştü. Listemizdeki birçok başarılı film gibi devamı çekilen Pasifik Savaşı‘nın, 2018‘in Mart ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Pasifik Savaşı, Oldukça Gerçekçi Sahnelere Sahip Bir Bilim-Kurgu Filmi

Pasific Rim 2

Önerilen Yazı: En İyi Bilim Kurgu Filmleri


 • Mission: Impossible VI (Görevimiz Tehlike 6)

Artık bir klasik haline gelen Görevimiz Tehlike (Mission Impossible) serisi, yine nefes kesici bir devam filmi ile beyazperde ile buluşacak. Filmin senaryosu ve sahneleri sır gibi saklandığı halde, çekimlerden böyle bir görüntü elde edilebilmiş.

Görevimiz Tehlike 6 Filmi, 2018 Yazında İzleyiciler İle Buluşacak

Mission: Impossible 6
 • Insidious: Chapter IV (Ruhlar Bölgesi 4)

Daha önceki filmlerden tanıdığımız Parapsikolog Dr. Elise Rainier, henüz en korkunç macerasını yaşamamıştır. Bu kez ürkütücü olaylar onu kendi ailesiyle birlikte yaşadığı evinde bulacaktır.

Ruhlar Bölgesi İnsanın Sınırlarını Zorlayan Bir Korku Filmi

Insidious: Chapter 4

Önerilen Yazı: En İyi Korku Gerilim Filmleri


 • Tomb Raider 2018

Lara Croft, kayıp bir maceraperestin; özgürlüğüne fazlasıyla düşkün kızıdır. Lara, babasını bulabilmek için, benliğinin ve yeteneklerinin sınırlarını zorlayacağı bir adaya gider.

Angelina Jolie’yi Meşhur Eden Lara Croft Rolünde Bu Kez Alicia Vikander Var

Tomb Raider 2018
 • The Maze Runner: The Death Cure (Labirent: Son İsyan)

Thomas adında genç bir kahraman, ölümcül bir hastalık olan Flare için şifa bulmak üzere yeni bir maceraya atılır.

Dylan O’Brien (Thomas) Yeni Filmde Yine Maceranın Tam Merkezinde Yer Alıyor

The Maze Runner: The Death Cure
 • Meg 2018

Devasa bir köpekbalığının saldırısından yeni kurtulmuş olan Jonas Tylor, bir denizaltında sıkışmış ve yardım bekleyen insanları kurtarmak için yeniden cesaretini toplamak zorundadır.

Meg Ünlü Aksiyon Aktörü Jason Statham’ın Başrolünde Oynadığı Bir Film

Meg 2018
 • Ocean’s Eight

Ocean’s Eight, Katie Holmes, Sandra Bullock, Anne Hathaway, Cate Blanchett, Rihanna gibi birbirinden ünlü ve güzel kadınları bir araya toplayan bir yapım. Bu güzel çiçekler arasında bir de böcek var: Matt Damon.

Ocean’s Eight Filmi, Geçmişin Ocean’s Eleven Filminin Bir Yeniden Uyarlaması

Ocean’s Eight
 • The Equalizer 2

Emekli bir polis dedektifini oynayan Denzel Washington, bir intikam peşinde tekrar sokaklara dönüyor. 2018 yılının en iddialı suç, macera filmlerinden olan bu yapım, sene sonuna doğru vizyona girecek.

Denzel Washington’ın The Equalizer 2 Filmi Eylül 2018’de Vizyona Girecek

The Equalizer 2

Film Önerileri: İzlenmesi Gereken Filmler Listesi


 • X-Men: Dark Phoenix

Jean Grey (Sophie Turner) kendisini Dark Phoenix‘e dönüştürecek süper güçler elde etmiştir. X-Men mutantları, kendi aralarından biri olan Jean‘ın hayatı ile tüm insanlığın hayatı arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Sophie Turner (Sansa Stark) listemizdeki 2018 filmlerinde kendine başrol oyunculuğu edinen üçüncü Game of Thrones karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Filmde ayrıca Oscar Ödüllü güzel, Jennifer Lawrence da Mystique olarak karşımıza çıkıyor.

X-Men Kahramanları Bu Kez Dark Phoenix’in Çevresinde Toplanıyor

X-Men: Dark Phoenix

Önerilen Diğer Blog Yazıları


Yabancı Film Önerileri: En İyi Filmler 2018 Blog Yazısı Serhat Engül

Yabancı Film Önerileri: En İyi Filmler 2018 Konu, Puan Ve Yorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *