İsfanbul Tema Park Eğlence Merkezi

İsfanbul (Vialand) Tema Park Giriş Ücreti ve Ziyaret Saatleri

Türkiye’nin ilk tema park konseptine sahip İsfanbul AVM (Eski adıyla Vialand), İstanbul’un Eyüp İlçesi’ne bağlı Yeşilpınar Mahallesi’nde yer alıyor. 600 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu olan İsfanbul Eğlence ve Yaşam Merkezi 15 bin kişilik kapasitesiyle 2013 yılından beri hizmet veriyor. Avrupa‘nın en iyi 10 tema parkı arasında yer alan İsfanbul, Türkiye’nin 5’inci büyük AVM’si.

Eğlence, alışveriş ve yemek imkanını bir arada sunan İsfanbul’un tema parkında ailece eğlence, çocuklara eğlence, korkusuzlara eğlence gibi farklı temalarla 20’den fazla eğlence ünitesi bulunuyor.

İsfanbul’un içinde yer alan 5000 metrekarelik egzotik canlılarla dolu korku tünelinden oluşan Zindan ve Safari bölümleri de bulunan Jungle Park farklı bir eğlence anlayışı sunuyor.

İsfanbul Eğlence ve Yaşam Merkezi’nin içinde ayrıca 10 bin kişilik konser ve etkinlik sahnesi İstanbul Show Center da yer alıyor. İsfanbul Tema Park’ın girişinde bulunan İsfanbul Şato’su ziyaretçilere masallar anlatılıyor.

İçinden tramvay geçen İSFANBUL alışveriş caddelerinde 200’ün üzerinde mağaza, yeme-içme noktaları ve aktivite alanlarıyla açık havada alışveriş ve eğlence keyfini yaşatıyor.

Atrax Ödülleri’nde “Türkiye’nin En İyi Tematik Eğlence Merkezi” ve Sign of The City Awards’te “Türkiye’nin En İyi Sosyo-Kültürel Projesi” ödüllerine layık görülen İsfanbul, European Star Award 2016’da Avrupa’da 800 tema park arasında ikinci kez en iyi 10 park arasına girdi.

“Zoom My Day” uygulaması ile misafirlerin eğlence ünitelerindeki görüntüleri 15-30 saniyelik videolar halinde kaydediliyor. Ünitelere binmeden önce alınan dijital bileklik taktıktan sonra taratmak gerekiyor. Misafirler, görüntüleri USB, fotoğraf veya video kart olarak satın alabiliyor ya da sosyal medya üzerinden paylaşabiliyor.

Vialand Tema Park artık İsfanbul oldu

Vialand Tema Park Giriş Ücreti ve Bilet Fiyatları 2019-2020-2021
İsfanbul Tema Park

İsfanbul Eğlence ve Yaşam Merkezi Neler Var?

Çocuklara eğlence konseptinde mini kule, atlı karınca, neşeli çiftlik, heli ride, ocean ride gibi eğlence üniteleri bulunurken, ailece eğlencede saray salıncağı, King Kong, kahraman itfaiyeciler gibi üniteler bulunuyor.

Korkusuzlara eğlencede yer alan Adalet Kulesi’nde 50 metre yükseğe çıkılırken, Nefeskesen de saniyede 110 km’ye ulaşan hızıyla 900 kişi aynı anda adrenaline kendini kaptırıyor.

Minik Kaşif’te ise 160 metre uzunluğundaki tünellerle çocuklar hem görerek hem de gezerek dünya kültürlerini öğrenme imkânı buluyor. 20’den fazla ünitenin bulunduğu İsfanbul’da engelli dostu eğlence üniteleri tüm çocukların eğlenmesine imkân tanıyor.

Boy sıralamasına göre ailesiyle ya da tek olarak çocukların eğlence ünitelerine katılım şekli belirleniyor. Her eğlence ünitesinin kendi güvenlik kuralları ve farklı boy sınırlamaları bulunuyor.

Kafe, fast-food, Osmanlı Mutfağı gibi onlarca yeme-içme alternatifleri bulunan İsfanbul’da hediyelik eşya mağazalarını ziyaret ederek sevdiklerinize hediye alabilirsiniz.

İsfanbul Tema Park Giriş Ücreti 2020

İsfanbul Tema Park günlük bilet fiyatı 80 Türk Lirası‘dır. İsfanbul Yes Club kartını 399 TL karşılığında satın alarak İstanbul Vialand Eğlence Merkezi’ne yıllık giriş imkânı da elde edebilirsiniz. Jungle Park’a giriş ücreti 15 TL, Zindan ve Safari’ye giriş ücreti ise 12’şer TL olarak fiyatlanlandırılır.

Fiyatlar Hakkında Önemli Bilgi: İsfanbul’da bilet ücretleri yaz ve kış aylarında farklılık gösterir. Bazen kampanyalardan dolayı günübirlik indirime de denk gelebilirsiniz. Üstte yazan fiyatlar 28 Aralık 2019 tarihinde güncel haliyle not edilmiştir. Son fiyatları İsfanbul’un resmi internet sitesinden kontrol ediniz.

İsfanbul (Vialand) Online Bilet Nasıl Alınır?

Özellikle hafta sonları oldukça yoğun olan gişelerde bilet sırası beklememek için, Isfanbul’un internet sitesinden online bilet satın alabilirsiniz. Online.isfanbul.com adresinden günlük ya da yıllık olarak İsfanbul’a giriş biletinizi alabilirsiniz.

Isfanbul online bilet satış sayfasında, yalnızca tesise giriş bileti değil, yakın zamanda düzenlenecek olan tüm etkinliklerin biletleri satışa sunuluyor. Ayrıca online bilet satın alanlara özel Zindan ve Safari dahil Jungle Park 3’ü bir arada giriş ücreti ise 30 Türk Lirası’dır.

İsfanbul Eğlence Merkezi Ziyaret Saatleri 2020

2018 Nisan ayında ismi İsfanbul Eğlence ve Yaşam Merkezi olarak değişen eski Vialand Tema Park haftanın her günü sabah 10:00 ile akşam 22:00 arası ziyaret edilebilir.

İsfanbul Tema Park Giriş Ücreti ve Bilet Fiyatları 2019-2020-2021
İsfanbul Tema Park Resmi Sitesi

İsfanbul Eğlence ve Yaşam Merkezi Nerede ve Nasıl Gidilir?

İsfanbul’dan Eminönü’ne ücretsiz müşteri hizmetlerinin yanı sıra İsfanbul’un içindeki ring servisleri de sabah 9:45 ile akşam 21:00 arası her saat başı hizmet veriyor.

Eminönü’nden saat 10:00 ile 20:00 arası saat başı İsfanbul’a giden servisler, İsfanbul’dan da Eminönü yönüne 11:00 ile 21:00 arasında her saat başı kalkıyor.

Toplu taşıma kullanmak isterseniz, İsfanbul’a gelmek için 49T, 49A, 49G, 49K,49Y, 49K,49E, 39O, 39D,39 Y, 47 L, 47, 39 numaralı İETT hatlarını kullanabilirsiniz.

Eminönü ya da Alibeyköy üzerinden özel aracınızla kolayca ulaşabileceğiniz İsfanbul’da, açık ve kapalı 8 bin araçlık ücretsiz otopark bulunuyor.

İsfanbul Tema Park Giriş Ücreti by Serhat Engül

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *